Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31 dnů
4 hodin
2 minut
46 vteřin
Id aukce: 6118
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
31 dnů
4 hodin
0 minut
46 vteřin
Id aukce: 6125
Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
31 dnů
3 hodin
58 minut
46 vteřin
Id aukce: 6135
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
31 dnů
3 hodin
56 minut
46 vteřin
Id aukce: 6136
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
31 dnů
3 hodin
54 minut
46 vteřin
Id aukce: 6141
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
31 dnů
3 hodin
52 minut
46 vteřin
Id aukce: 6143
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
31 dnů
3 hodin
50 minut
46 vteřin
Id aukce: 6146
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
31 dnů
3 hodin
48 minut
46 vteřin
Id aukce: 6150