čas serveru: 13:48:55

Probíhající aukce

Reisinger

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 31 minut 4 vteřin

Id aukce: 6118

Josef Fučík

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 29 minut 4 vteřin

Id aukce: 6125

Název: Před domem

Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 21 x 17 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 27 minut 4 vteřin

Id aukce: 6135

Vojtěch Sedláček

Název: Podzim v polích

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 63 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 25 minut 4 vteřin

Id aukce: 6136

František Kobliha

Název: Tristan

Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 28,5 x 22 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 23 minut 4 vteřin

Id aukce: 6141

Olga Holínová

Název: Při tanci

Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 21 minut 4 vteřin

Id aukce: 6143

Název: 3 x konvolut Barokní téma

Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 9 x 6 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 19 minut 4 vteřin

Id aukce: 6146

Andrej Bělocvětov

Název: Zátiší s ovocem I.

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 17 minut 4 vteřin

Id aukce: 6150