Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
4 dnů
7 hodin
15 minut
16 vteřin
Id aukce: 6555
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Rozměr: 120 x 40 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
7 hodin
13 minut
15 vteřin
Id aukce: 6598
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 74, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
4 dnů
7 hodin
11 minut
15 vteřin
Id aukce: 6611
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, kvalitní adjustace, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 35 x 50 cm
číslováno 33/85
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
7 hodin
9 minut
15 vteřin
Id aukce: 6568
Kresba / papír
( signováno vlevo dole, datováno 59, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Přiložen odborný posudek Dr. Vlasty Čihákové-Noshiro
Rozměr: 18 x 23 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
4 dnů
7 hodin
7 minut
15 vteřin
Id aukce: 6596
Olej / plátno / fixováno na lepence
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
4 dnů
7 hodin
5 minut
15 vteřin
Id aukce: 6595
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
7 hodin
3 minut
15 vteřin
Id aukce: 6570
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původní )
Rozměr: 65 x 84 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
7 hodin
1 minut
15 vteřin
Id aukce: 6552
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1922, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
4 dnů
6 hodin
59 minut
15 vteřin
Id aukce: 6589
Barevná rytina
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Tečkovaná rytina Villiam J. Allingham dle Jean Baptiste Pater ( 1695 - 1736 ), The Dance
The Museum Galleries, London
Rozměr: 38 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4 dnů
6 hodin
57 minut
15 vteřin
Id aukce: 6594
Kombinovaná technika / litografie
( signováno vpravo dole, datováno 81, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 45 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
6 hodin
55 minut
15 vteřin
Id aukce: 6603
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4 dnů
6 hodin
53 minut
15 vteřin
Id aukce: 6593
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
4 dnů
6 hodin
51 minut
15 vteřin
Id aukce: 6591
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
6 hodin
49 minut
15 vteřin
Id aukce: 6584
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 69 x 98 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
6 hodin
47 minut
15 vteřin
Id aukce: 6571
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
4 dnů
6 hodin
45 minut
15 vteřin
Id aukce: 6563
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 11, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4 dnů
6 hodin
43 minut
15 vteřin
Id aukce: 6590
Olej / plátno
- přiloženo potvrzení Vandy Hybnerové - dcery malířky
Rozměr: 100 x 81 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
6 hodin
41 minut
15 vteřin
Id aukce: 6588
( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm
Rozměr: 17 x 22 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
4 dnů
6 hodin
39 minut
15 vteřin
Id aukce: 6604
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 125 x 90 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
4 dnů
6 hodin
37 minut
15 vteřin
Id aukce: 6556