Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, dobový autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5 dnů
3 hodin
31 minut
25 vteřin
Id aukce: 7348
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
5 dnů
3 hodin
29 minut
25 vteřin
Id aukce: 7366
Tempera
- ze sbírky herce Radovana Lukavského
Rozměr: 16 x 34 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
5 dnů
3 hodin
27 minut
25 vteřin
Id aukce: 7408
Suchá jehla
číslováno 2/30
rozměr ve výřezu: 12 x 15 cm
Rozměr: 12 x 15 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
5 dnů
3 hodin
25 minut
25 vteřin
Id aukce: 7405
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
5 dnů
3 hodin
23 minut
25 vteřin
Id aukce: 7399
Olej / plátno
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
5 dnů
3 hodin
21 minut
25 vteřin
Id aukce: 7372
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
5 dnů
3 hodin
19 minut
25 vteřin
Id aukce: 7429
Olej / lepenka
Rozměr: 33 x 38 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
5 dnů
3 hodin
17 minut
25 vteřin
Id aukce: 7377
Litografie
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5 dnů
3 hodin
15 minut
25 vteřin
Id aukce: 7403
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 44 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
5 dnů
3 hodin
13 minut
25 vteřin
Id aukce: 7415
Olej / plátno
( signováno vpravo uprostřed, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně štítek autora
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5 dnů
3 hodin
11 minut
25 vteřin
Id aukce: 7367
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 56 x 66 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
5 dnů
3 hodin
9 minut
25 vteřin
Id aukce: 7364
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 32 x 54 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
5 dnů
3 hodin
7 minut
25 vteřin
Id aukce: 7371
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
5 dnů
3 hodin
5 minut
25 vteřin
Id aukce: 7398
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
5 dnů
3 hodin
3 minut
25 vteřin
Id aukce: 7400
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 66 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5 dnů
3 hodin
1 minut
25 vteřin
Id aukce: 7361
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
Rozměr: 67 x 98 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
2 hodin
59 minut
25 vteřin
Id aukce: 7397
Akryl / plátno
( signováno značkou vpravo dole, stav perfektní )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 110 x 110 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
5 dnů
2 hodin
57 minut
25 vteřin
Id aukce: 7396
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
5 dnů
2 hodin
55 minut
25 vteřin
Id aukce: 7395
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
2 hodin
53 minut
25 vteřin
Id aukce: 7390