čas serveru: 20:20:05

Probíhající aukce

Název: U rybníka

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 19 minut 54 vteřin

Id aukce: 7370

Název: Ve žních

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 68 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 17 minut 54 vteřin

Id aukce: 7336

Miloš Englberth

Název: Jiřiny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 15 minut 54 vteřin

Id aukce: 7357

Ladislav Leitgeb

Název: Kytice I.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 74 x 54 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 13 minut 54 vteřin

Id aukce: 7386

Název: Tatry

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 11 minut 54 vteřin

Id aukce: 7385

Josef Štefan Maleček

Název: Na Vltavě

Olej / sololit

Rozměr: 21 x 27 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 5 dnů 0 hodin 9 minut 54 vteřin

Id aukce: 7368

Oldřich Blažíček

Název: Z okolí Kraskova

Olej / lepenka
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 69,5 x 73 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 15 minut 54 vteřin

Id aukce: 7381

Ferdinand Tásler

Název: Rozkvetlý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 13 minut 54 vteřin

Id aukce: 7335

Barbora Barešová

Název: I ♡ Life

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 11 minut 54 vteřin

Id aukce: 7420

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 9 minut 54 vteřin

Id aukce: 7394

Schunga

Název: Erotický motiv

Dřevoryt
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 20 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 7 minut 54 vteřin

Id aukce: 7413

Daněk Sedláček

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 5 minut 54 vteřin

Id aukce: 7382

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 3 minut 54 vteřin

Id aukce: 7326

Šarouk

Název: Plody moře

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 1 minut 54 vteřin

Id aukce: 7325

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na rámu drobné otluky, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 59 minut 54 vteřin

Id aukce: 7378

Medek. Sura.

Název: Břízy

Olej / plátno

Rozměr: 63 x 47 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 57 minut 54 vteřin

Id aukce: 7324

Název: V Badové

Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 55 minut 54 vteřin

Id aukce: 7323

Josef Procházka

Název: Rákosí

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 53 minut 54 vteřin

Id aukce: 7345

Martin Benka

Název: Letní louky

Olej / lepenka
- přiložen posudek PhDr. L´ubomír Podušel, CSc.

Rozměr: 25 x 25 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 51 minut 54 vteřin

Id aukce: 7387

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmické motivy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 49 minut 54 vteřin

Id aukce: 7383