Olej / lepenka
Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 90 000 Kč
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
4 dnů
7 hodin
39 minut
38 vteřin
Id aukce: 6605
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 41 x 29 cm
Rozměr: 41 x 29 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
4 dnů
7 hodin
37 minut
38 vteřin
Id aukce: 6601
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
4 dnů
7 hodin
35 minut
38 vteřin
Id aukce: 6600
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
7 hodin
33 minut
38 vteřin
Id aukce: 6585
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
4 dnů
7 hodin
31 minut
38 vteřin
Id aukce: 6577
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57 x 96 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
7 hodin
29 minut
38 vteřin
Id aukce: 6575
Olej / sololit
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
7 hodin
27 minut
38 vteřin
Id aukce: 6574
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
4 dnů
7 hodin
25 minut
38 vteřin
Id aukce: 6606
Cín / olovo / zlato
( značeno O. Zoubek, stav perfektní )
výška včetně podstavce: 55 cm
- bude doplněno o posudek PhDr. Polany Bregantové, dcery autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře
Rozměr: výška: 55 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
4 dnů
7 hodin
23 minut
38 vteřin
Id aukce: 6569
Příhozy: 58
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 129 x 80 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
4 dnů
7 hodin
21 minut
38 vteřin
Id aukce: 6557
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
4 dnů
7 hodin
19 minut
38 vteřin
Id aukce: 6554
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2019, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4 dnů
7 hodin
17 minut
38 vteřin
Id aukce: 6607
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 49, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
4 dnů
7 hodin
15 minut
38 vteřin
Id aukce: 6610
Olej / lepenka
Rozměr: 53 x 67 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
4 dnů
7 hodin
13 minut
38 vteřin
Id aukce: 6578
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 27 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
7 hodin
11 minut
38 vteřin
Id aukce: 6613
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
4 dnů
7 hodin
9 minut
38 vteřin
Id aukce: 6612
Olej / plátno
Rozměr: 32 x 41 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
4 dnů
7 hodin
7 minut
38 vteřin
Id aukce: 6599
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
7 hodin
5 minut
38 vteřin
Id aukce: 6582
Olej / lepenka
Rozměr: 70 x 89 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
7 hodin
3 minut
38 vteřin
Id aukce: 6572
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
4 dnů
7 hodin
1 minut
38 vteřin
Id aukce: 6560