čas serveru: 19:51:15

Probíhající aukce

Pavel Besta

Název: Pařížská okna

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 28 minut 44 vteřin

Id aukce: 6555

Robert Jiran

Název: Ležící akt

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 120 x 40 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 26 minut 44 vteřin

Id aukce: 6598

Andrej Bělocvětov

Název: Rozhovor

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 74, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 37 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 24 minut 44 vteřin

Id aukce: 6611

Adolf Born

Název: Podmořské milostné rošády

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, kvalitní adjustace, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 35 x 50 cm
číslováno 33/85

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 22 minut 44 vteřin

Id aukce: 6568

František Muzika

Název: Abstrakce

Kresba / papír
( signováno vlevo dole, datováno 59, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Přiložen odborný posudek Dr. Vlasty Čihákové-Noshiro

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 20 minut 44 vteřin

Id aukce: 6596

Václav Trefil

Název: Staroměstské náměstí 1945

Olej / plátno / fixováno na lepence
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 18 minut 44 vteřin

Id aukce: 6595

Název: Surrealistická kráska

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 16 minut 44 vteřin

Id aukce: 6570

Josef Procházka

Název: Na cestě do vsi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původní )

Rozměr: 65 x 84 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 14 minut 44 vteřin

Id aukce: 6552

E. A. Pittermann-Logen

Název: Benátky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1922, stav slušný )

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 12 minut 44 vteřin

Id aukce: 6589

Villiam J. Allingham

Název: Koncert

Barevná rytina
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Tečkovaná rytina Villiam J. Allingham dle Jean Baptiste Pater ( 1695 - 1736 ), The Dance
The Museum Galleries, London

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 10 minut 44 vteřin

Id aukce: 6594

Josef Jíra

Název: V hospodě

Kombinovaná technika / litografie
( signováno vpravo dole, datováno 81, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 45 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 8 minut 44 vteřin

Id aukce: 6603

Ivana Jurná-Lipská

Název: Kůň Laurena

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 6 minut 44 vteřin

Id aukce: 6593

František Hodonský

Název: Řeka Dyje

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )

Rozměr: 72 x 100 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 4 minut 44 vteřin

Id aukce: 6591

Název: Půvab prostého lidu...

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 2 minut 44 vteřin

Id aukce: 6584

Karel Schadt

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 69 x 98 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 0 minut 44 vteřin

Id aukce: 6571

Rudolf Peithner

Název: Z Třeboně

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 58 minut 44 vteřin

Id aukce: 6563

Jiří Pálek

Název: Vzpomínka

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 11, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 56 minut 44 vteřin

Id aukce: 6590

Jana Kremanová

Název: Vanda Hybnerová s přítelem

Olej / plátno
- přiloženo potvrzení Vandy Hybnerové - dcery malířky

Rozměr: 100 x 81 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 54 minut 44 vteřin

Id aukce: 6588

Vladimír Renčín

Název: Kadibudka

( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm

Rozměr: 17 x 22 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 52 minut 44 vteřin

Id aukce: 6604

František Florian

Název: Toreador in theatre

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 125 x 90 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 4 dnů 1 hodin 50 minut 44 vteřin

Id aukce: 6556