Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
5 dnů
2 hodin
11 minut
26 vteřin
Id aukce: 7370
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
2 hodin
9 minut
26 vteřin
Id aukce: 7336
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
2 hodin
7 minut
26 vteřin
Id aukce: 7357
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 74 x 54 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
5 dnů
2 hodin
5 minut
26 vteřin
Id aukce: 7386
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 54 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
5 dnů
2 hodin
3 minut
26 vteřin
Id aukce: 7385
Olej / sololit
Rozměr: 21 x 27 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
5 dnů
2 hodin
1 minut
26 vteřin
Id aukce: 7368
Olej / lepenka
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 69,5 x 73 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
4 dnů
4 hodin
7 minut
26 vteřin
Id aukce: 7381
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
4 hodin
5 minut
26 vteřin
Id aukce: 7335
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
4 hodin
3 minut
26 vteřin
Id aukce: 7420
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
4 dnů
4 hodin
1 minut
26 vteřin
Id aukce: 7394
Dřevoryt
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 20 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
4 dnů
3 hodin
59 minut
26 vteřin
Id aukce: 7413
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
4 dnů
3 hodin
57 minut
26 vteřin
Id aukce: 7382
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
4 dnů
3 hodin
55 minut
26 vteřin
Id aukce: 7326
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
4 dnů
3 hodin
53 minut
26 vteřin
Id aukce: 7325
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na rámu drobné otluky, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
4 dnů
3 hodin
51 minut
26 vteřin
Id aukce: 7378
Olej / plátno
Rozměr: 63 x 47 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
4 dnů
3 hodin
49 minut
26 vteřin
Id aukce: 7324
Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
4 dnů
3 hodin
47 minut
26 vteřin
Id aukce: 7323
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
3 hodin
45 minut
26 vteřin
Id aukce: 7345
Olej / lepenka
- přiložen posudek PhDr. L´ubomír Podušel, CSc.
Rozměr: 25 x 25 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
4 dnů
3 hodin
43 minut
26 vteřin
Id aukce: 7387
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )
Rozměr: 35 x 23 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
4 dnů
3 hodin
41 minut
26 vteřin
Id aukce: 7383