Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 12 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 15 x 12 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
12 dnů
13 hodin
44 minut
20 vteřin
Id aukce: 6076
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 35 x 77 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
12 dnů
13 hodin
46 minut
20 vteřin
Id aukce: 6086
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, přípis autora na zadní straně, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 82 x 55 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
12 dnů
13 hodin
48 minut
20 vteřin
Id aukce: 6117
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
12 dnů
13 hodin
50 minut
20 vteřin
Id aukce: 6115
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
12 dnů
13 hodin
52 minut
20 vteřin
Id aukce: 6103
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
12 dnů
13 hodin
54 minut
19 vteřin
Id aukce: 6099
Olej / lepenka
Rozměr: 23,5 x 27 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
12 dnů
13 hodin
56 minut
19 vteřin
Id aukce: 6074
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
12 dnů
13 hodin
58 minut
19 vteřin
Id aukce: 6067
Olej / překližka
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 26,5 x 35 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
12 dnů
14 hodin
0 minut
19 vteřin
Id aukce: 6057
Olej / lepenka
přiložen odborný posudek PhDr. Jaroslav Pelikán
Rozměr: 50 x 72 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
12 dnů
14 hodin
2 minut
19 vteřin
Id aukce: 6092
Bronzová plastika
( signováno dole, pozdější odlitek, kvalitní dubový podstavec, stav perfektní )
výška: 45 cm
výška s podstavcem: 50 cm
váha: 20 kg
Rozměr: výška: 50 cm, váha: 20 kg
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
12 dnů
14 hodin
4 minut
19 vteřin
Id aukce: 6114
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 62 x 50 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
12 dnů
14 hodin
6 minut
19 vteřin
Id aukce: 6101
Kresba / Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
Ilustrace ke knize Poplach v Kovářské uličce
původ prokázán rukopis autora na zadní straně
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 21 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
12 dnů
14 hodin
8 minut
19 vteřin
Id aukce: 6077
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
12 dnů
14 hodin
10 minut
19 vteřin
Id aukce: 6060
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 63 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
12 dnů
14 hodin
12 minut
19 vteřin
Id aukce: 6066
Olej / lepenka
Rozměr: 40,5 x 50 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
12 dnů
14 hodin
14 minut
19 vteřin
Id aukce: 6071
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
12 dnů
14 hodin
16 minut
19 vteřin
Id aukce: 6090
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2011, stav slušný )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
12 dnů
14 hodin
18 minut
19 vteřin
Id aukce: 6112
Olej / plátno
Rozměr: 94 x 84 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
12 dnů
14 hodin
20 minut
19 vteřin
Id aukce: 6093
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 11 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
12 dnů
14 hodin
22 minut
19 vteřin
Id aukce: 6078