( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
21 dnů
0 hodin
27 minut
9 vteřin
Id aukce: 6139
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 54 x 76 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
20 dnů
23 hodin
55 minut
9 vteřin
Id aukce: 6167
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
20 dnů
23 hodin
59 minut
9 vteřin
Id aukce: 6140
Olej / tempera
vzadu autorský štítek
Rozměr: 61 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
21 dnů
0 hodin
39 minut
9 vteřin
Id aukce: 6164
Olej / plátno
Rozměr: 53 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
21 dnů
0 hodin
25 minut
9 vteřin
Id aukce: 6169
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
20 dnů
23 hodin
3 minut
9 vteřin
Id aukce: 6146
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
21 dnů
0 hodin
7 minut
9 vteřin
Id aukce: 6129
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
20 dnů
23 hodin
35 minut
9 vteřin
Id aukce: 6131
Reprodukce dobové fotografie
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
20 dnů
23 hodin
11 minut
9 vteřin
Id aukce: 6135
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
21 dnů
0 hodin
5 minut
9 vteřin
Id aukce: 6119
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
20 dnů
23 hodin
1 minut
9 vteřin
Id aukce: 6150
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
20 dnů
23 hodin
47 minut
9 vteřin
Id aukce: 6151
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
21 dnů
0 hodin
33 minut
9 vteřin
Id aukce: 6152
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
20 dnů
23 hodin
19 minut
9 vteřin
Id aukce: 6127