Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
24 dnů
2 hodin
46 minut
57 vteřin
Id aukce: 6146
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
24 dnů
3 hodin
50 minut
57 vteřin
Id aukce: 6129
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
24 dnů
3 hodin
18 minut
57 vteřin
Id aukce: 6131
Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
24 dnů
2 hodin
54 minut
57 vteřin
Id aukce: 6135
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
24 dnů
3 hodin
48 minut
57 vteřin
Id aukce: 6119
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
24 dnů
2 hodin
44 minut
57 vteřin
Id aukce: 6150
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
24 dnů
3 hodin
30 minut
57 vteřin
Id aukce: 6151
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
24 dnů
4 hodin
16 minut
57 vteřin
Id aukce: 6152
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
24 dnů
3 hodin
2 minut
57 vteřin
Id aukce: 6127