Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
28 dnů
5 hodin
2 minut
12 vteřin
Id aukce: 6150
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
28 dnů
5 hodin
0 minut
12 vteřin
Id aukce: 6171
Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
28 dnů
4 hodin
58 minut
12 vteřin
Id aukce: 6135