Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 12 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 15 x 12 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
0 hodin
6 minut
59 vteřin
Id aukce: 6076
( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
0 dnů
0 hodin
4 minut
59 vteřin
Id aukce: 6075
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
0 dnů
0 hodin
2 minut
59 vteřin
Id aukce: 6073
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 30, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
0 hodin
1 minut
58 vteřin
Id aukce: 6091
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 71 x 79 cm
Aktuální cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
0 dnů
0 hodin
1 minut
58 vteřin
Id aukce: 6108
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
0 dnů
0 hodin
0 minut
58 vteřin
Id aukce: 6069