Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Draží se
Končící:
9 dnů
2 hodin
13 minut
17 vteřin
( 02.05.2024 22:00:00 )
Id aukce: 6084
Účastníci: 6
Příhozy: 10
Přihodit
|