čas serveru: 09:16:13

Probíhající aukce

Josef Čapek

Název: Rybníček

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 16 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:33:00 )

Id aukce: 878

Účastníci: 2

Příhozy: 4

Přihodit

Josef Čapek

Název: U naší chalupy

Popis

Litoofset
( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 19 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:36:00 )

Id aukce: 879

Účastníci: 2

Příhozy: 4

Přihodit

Josef Čapek

Název: Na ledě

Popis

Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1930, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 22 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:39:00 )

Id aukce: 880

Účastníci: 2

Příhozy: 4

Přihodit

Josef Čapek

Název: Sněhulák

Popis

Litoofset
( signováno vlevo dole, datováno 1929, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 25 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:42:00 )

Id aukce: 881

Účastníci: 2

Příhozy: 4

Přihodit

Robert Čermák

Název: Sen

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav původní )

Rozměr: 120 x 85 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Končící: 26 dnů 11 hodin 28 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:45:00 )

Id aukce: 882

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

J. V. Barnet

Název: Z Českého ráje

Popis

Sepia
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 26 dnů 11 hodin 31 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:48:00 )

Id aukce: 883

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Leopold Musil

Název: Zima na vsi

Popis

Olej / karton
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 34 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:51:00 )

Id aukce: 884

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Robert Čermák

Název: Planeta

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 26 dnů 11 hodin 37 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:54:00 )

Id aukce: 885

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Autor neurčen

Název: Říční proud

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně restaurován, stav perfektní )

Rozměr: 87 x 107 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 26 dnů 11 hodin 40 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 20:57:00 )

Id aukce: 886

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Otakar Nejedlý

Název: Cejlonský prales

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 24 x 30 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 43 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:00:00 )

Id aukce: 873

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Adolf Born

Název: Kouzelník

Popis

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, dubový rám, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 43 x 25 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 46 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:03:00 )

Id aukce: 887

Účastníci: 3

Příhozy: 7

Přihodit

K. Bergman

Název: Zátiší se džbánem a jablky

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1936, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 110 x 84 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 26 dnů 11 hodin 49 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:06:00 )

Id aukce: 888

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Vojtěch Sedláček

Název: Podzimní krajina

Popis

Kombinovaná technika
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 52 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:09:00 )

Id aukce: 889

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Josef Istler

Název: Surrealistická kompozice

Popis

Lept
( signováno vpravo dole, datováno 74, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 31,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 26 dnů 11 hodin 55 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:12:00 )

Id aukce: 890

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Leopold Musil

Název: Augustův chrám v Pule

Popis

Olej / karton
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )

Rozměr: 73 x 100 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 11 hodin 58 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:15:00 )

Id aukce: 891

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Ludmila Janovská

Název: Zátiší s melounem

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 86 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 26 dnů 12 hodin 1 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:18:00 )

Id aukce: 892

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

V. Kovář

Název: Snopy

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 28 x 34 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 26 dnů 12 hodin 4 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:21:00 )

Id aukce: 893

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Josef Svoboda

Název: Jarní den

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě řezaný autorský rám, stav perfektní včetně rámu )

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 12 hodin 7 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:24:00 )

Id aukce: 894

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Miloslav Holý

Název: Ořezané stromy ve Slatině

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav slušný )
provenience:
dar umělce do sbírky Jaroslava Hintnause v roce 1953. Posouzeno držitelem autorských práv malíře Mgr. Tomášem Bergerem a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Rozměr: 18 x 33 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Draží se

Končící: 26 dnů 12 hodin 10 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:27:00 )

Id aukce: 895

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Vilém Kreibich

Název: Zátiší

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vytištěn, stav perfektní )

Rozměr: 59 x 53 cm

Aktuální cena: 1 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Končící: 26 dnů 12 hodin 13 minut 46 vteřin
( 14.10.2019 21:30:00 )

Id aukce: 896

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit