Kresba / tužka / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19,5 x 26 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19,5 x 26 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
6 dnů
11 hodin
22 minut
0 vteřin
Id aukce: 6079
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
6 dnů
11 hodin
32 minut
0 vteřin
Id aukce: 6072
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
6 dnů
10 hodin
28 minut
0 vteřin
Id aukce: 6099
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
6 dnů
11 hodin
2 minut
0 vteřin
Id aukce: 6083
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav slušný )
Rozměr: 25 x 17 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
6 dnů
9 hodin
48 minut
0 vteřin
Id aukce: 6089
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
6 dnů
10 hodin
26 minut
0 vteřin
Id aukce: 6103
Akryl / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav slušný )
Rozměr: 38 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
6 dnů
10 hodin
0 minut
0 vteřin
Id aukce: 6096
Kombinovaná technika / plátno
Rozměr: 45 x 140 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
6 dnů
11 hodin
4 minut
0 vteřin
Id aukce: 6097
Olej / plátno
Rozměr: 68 x 87 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
6 dnů
11 hodin
16 minut
0 vteřin
Id aukce: 6111
Olej / tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
na zadní straně věnováno ministru zdravotnictví
Rudolf Hanych
narozen 11. 4. 1906 ve Svratce, zemřel 28. 3. 1994
Pocházel ze zemědělské rodiny, rodina vlastnila ve Svratce statek č.p. 11.
Jeho tvorba je realistická, vychází z tradic české krajinářské školy.
Lze o něm říci, že je v pravém slova smyslu „malířem Vysočiny“
Rozměr: 16 x 29 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
6 dnů
9 hodin
52 minut
0 vteřin
Id aukce: 6080
Olej / lepenka
přiložen odborný posudek PhDr. Jaroslav Pelikán
Rozměr: 50 x 72 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
6 dnů
10 hodin
36 minut
0 vteřin
Id aukce: 6092
Olej / plátno
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 54 x 74 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
6 dnů
11 hodin
12 minut
0 vteřin
Id aukce: 6104
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 80 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
6 dnů
9 hodin
46 minut
0 vteřin
Id aukce: 6100
Olej / plátno
Rozměr: 62 x 50 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
6 dnů
10 hodin
40 minut
0 vteřin
Id aukce: 6101
Olej / lepenka
Rozměr: 23,5 x 27 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
6 dnů
10 hodin
30 minut
0 vteřin
Id aukce: 6074
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 11 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
6 dnů
10 hodin
56 minut
0 vteřin
Id aukce: 6078
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 35 x 67 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
6 dnů
10 hodin
2 minut
0 vteřin
Id aukce: 6085
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 35 x 77 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
6 dnů
10 hodin
20 minut
0 vteřin
Id aukce: 6086
Olej / sololit
Rozměr: 45 x 75 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
6 dnů
11 hodin
36 minut
0 vteřin
Id aukce: 6087
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
6 dnů
11 hodin
30 minut
0 vteřin
Id aukce: 6061