Stránka obnovena.
čas serveru: 07:34:34

Probíhající aukce

Jaroslav Šetelík

Název: Pohled na Prahu

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 100 x 110 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Draží se

Končící: 14 dnů 14 hodin 25 minut 25 vteřin
( 02.05.2024 22:00:00 )

Id aukce: 6084

Účastníci: 5

Příhozy: 8

Přihodit