čas serveru: 23:29:07

Probíhající aukce

Luděk Svatoň

Název: Krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Končící: 13 dnů 20 hodin 30 minut 52 vteřin
( 02.05.2024 20:00:00 )

Id aukce: 6113