Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
29 dnů
17 hodin
28 minut
48 vteřin
Id aukce: 6156
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
17 hodin
16 minut
48 vteřin
Id aukce: 6144
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
29 dnů
18 hodin
12 minut
48 vteřin
Id aukce: 6163
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
29 dnů
17 hodin
26 minut
48 vteřin
Id aukce: 6155
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
29 dnů
17 hodin
48 minut
48 vteřin
Id aukce: 6159
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
29 dnů
16 hodin
44 minut
48 vteřin
Id aukce: 6136
Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
29 dnů
17 hodin
58 minut
48 vteřin
Id aukce: 6162
Olej / sololit
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
29 dnů
17 hodin
4 minut
48 vteřin
Id aukce: 6121