Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
4 hodin
56 minut
45 vteřin
Id aukce: 6157
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
32 dnů
4 hodin
44 minut
45 vteřin
Id aukce: 6158
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
4 hodin
48 minut
45 vteřin
Id aukce: 6137
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
32 dnů
5 hodin
2 minut
45 vteřin
Id aukce: 6160
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
32 dnů
5 hodin
16 minut
45 vteřin
Id aukce: 6120
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
32 dnů
5 hodin
28 minut
45 vteřin
Id aukce: 6165
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
32 dnů
4 hodin
26 minut
45 vteřin
Id aukce: 6128
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
4 hodin
12 minut
45 vteřin
Id aukce: 6147
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
4 hodin
30 minut
45 vteřin
Id aukce: 6148
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
5 hodin
6 minut
45 vteřin
Id aukce: 6149
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
3 hodin
54 minut
45 vteřin
Id aukce: 6141
Dřevoryt
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
4 hodin
32 minut
45 vteřin
Id aukce: 6142
Olej / lepenka
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
32 dnů
5 hodin
18 minut
45 vteřin
Id aukce: 6123
Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
32 dnů
4 hodin
36 minut
45 vteřin
Id aukce: 6153
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
32 dnů
5 hodin
22 minut
45 vteřin
Id aukce: 6154
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
4 hodin
14 minut
45 vteřin
Id aukce: 6138
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
5 hodin
14 minut
45 vteřin
Id aukce: 6139
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
4 hodin
46 minut
45 vteřin
Id aukce: 6140
Olej / tempera
vzadu autorský štítek
Rozměr: 61 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
32 dnů
5 hodin
26 minut
45 vteřin
Id aukce: 6164
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
32 dnů
3 hodin
50 minut
45 vteřin
Id aukce: 6146