čas serveru: 13:37:37

Probíhající aukce

( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 7 hodin 34 minut 22 vteřin

Id aukce: 6129

Název: Pohled ke Karlovu mostu

Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm

Rozměr: 29 x 24 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 7 hodin 2 minut 22 vteřin

Id aukce: 6131

Název: Před domem

Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 21 x 17 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 38 minut 22 vteřin

Id aukce: 6135

Antonín Hudeček

Název: Horské jezero

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Končící: 32 dnů 7 hodin 32 minut 22 vteřin

Id aukce: 6119

Andrej Bělocvětov

Název: Zátiší s ovocem I.

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 28 minut 22 vteřin

Id aukce: 6150

Andrej Bělocvětov

Název: Zátiší s ovocem II.

Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 7 hodin 14 minut 22 vteřin

Id aukce: 6151

Andrej Bělocvětov

Název: Rozhovor

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )

Rozměr: 21 x 37 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 32 dnů 8 hodin 0 minut 22 vteřin

Id aukce: 6152

Adolf Zábranský

Název: Amazonka

Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 47 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 32 dnů 6 hodin 46 minut 22 vteřin

Id aukce: 6127