čas serveru: 08:27:29

Probíhající aukce

Ludvík Kuba

Název: Benešov - Karlov

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )
- dílo uvedeno v monografii z roku 1946, na straně 153, číslo 39

Rozměr: 48 x 67 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 32 minut 29 vteřin

Id aukce: 6307

Josef Jelínek

Název: Dívka s knihou

Olej / lepenka

Rozměr: 54 x 35 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 24 minut 29 vteřin

Id aukce: 6306

Jana Moravcová

Název: Zvonkohra

Bronzová plastika
mramorový podstavec
( nesignováno , stav slušný )
výška včetně podstavce: 49 cm
váha: 8,5 kg

Rozměr: výška: 49 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 22 minut 29 vteřin

Id aukce: 6265

Josef Písecký

Název: Dubrovník

Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 16 minut 29 vteřin

Id aukce: 6321

Viktorie Chaloupková

Název: Helena Suková

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 87, stav slušný )

Rozměr: 100 x 85 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 12 minut 29 vteřin

Id aukce: 6311

Antonín Waldhauser

Název: Zimní procházka

Olej / plátno / na dřevěné desce
( signováno monogramem vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 18 x 20 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 10 minut 29 vteřin

Id aukce: 6292

Salvador Dalí

Název: Tvář

Bronz
(signováno vrypem Salvador Dali, stav slušný )
- novodobý odlitek
- celková výška: 42 cm
- váha: 7 kg
Salvador Dalí
1904 - 1989
španělský malíř a sochař

Rozměr: výška: 42 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 8 minut 29 vteřin

Id aukce: 6287

Jiří Peca

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )

Rozměr: 90 x 130 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 6 minut 29 vteřin

Id aukce: 6255

Jan Slavíček

Název: Zátiší s pomerančem a sklenicí

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 24 dnů 13 hodin 2 minut 29 vteřin

Id aukce: 6272

Aleš Veselý

Název: V zahradě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav slušný )
- z hradeckých studií

Rozměr: 28 x 20 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 58 minut 29 vteřin

Id aukce: 6291

Ladislav Pelc

Název: Konec pobřeží

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )

Rozměr: 48 x 67 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 56 minut 29 vteřin

Id aukce: 6285

Julie Špačková

Název: Dívka držící si břicho

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 52 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 54 minut 29 vteřin

Id aukce: 6257

Název: Zima na řece

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 56 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 52 minut 29 vteřin

Id aukce: 6315

Josef Hlinomaz

Název: Prc Hrc

Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole Hlinomaz 77, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 30 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 50 minut 29 vteřin

Id aukce: 6312

Miloslav Hégr

Název: Orlické hory

Pastel
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 48 x 63 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 48 minut 29 vteřin

Id aukce: 6324

Název: Malá Strana

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 46 minut 29 vteřin

Id aukce: 6279

Název: Jen tak

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 44 minut 29 vteřin

Id aukce: 6283

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s ovocem a kyticí

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )

Rozměr: 43 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 42 minut 29 vteřin

Id aukce: 6281

Mersad Berber

Název: Intermezzo

Olej / plátno
( signováno M. Berber, původní autorský rám se zlacením (místy setřeno), stav slušný )
rozměr ve výřezu cca 30 x 40 cm
rozměr 58 x 68 cm

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 38 minut 29 vteřin

Id aukce: 6260

Zdeněk Vacek

Název: Graprus Weberi

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 24 dnů 12 hodin 36 minut 29 vteřin

Id aukce: 6251