čas serveru: 09:16:39

Probíhající aukce

Václav Špála

Název: Konvalinky

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 33, obraz je uveden v autorově soupise díla pod číslem 699, bohatě zdobený rám, stav perfektní )

Rozměr: 40,5 x 34 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

Draží se

Končící: 28 dnů 11 hodin 43 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 21:00:00 )

Id aukce: 966

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Růžena Charlotta Urbanová

Název: Francouzská krajina

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 46 cm

Aktuální cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 40 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:57:00 )

Id aukce: 948

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Alena Kučerová

Název: Sauna

Popis

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 53,5 x 75 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 37 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:54:00 )

Id aukce: 969

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Alena Kučerová

Název: Výhled

Popis

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )

Rozměr: 54 x 77 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 34 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:51:00 )

Id aukce: 968

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Vladimír Komárek

Název: Terasa v Zákupech

Popis

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 31 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:48:00 )

Id aukce: 967

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Měchura

Název: Březový háj

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Draží se

Končící: 28 dnů 11 hodin 28 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:45:00 )

Id aukce: 965

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Autor neurčen

Název: Na dvorku

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 25 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:42:00 )

Id aukce: 964

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Václav Kozák

Název: Ve vsi

Popis

Olej / plátno / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 36 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 22 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:39:00 )

Id aukce: 963

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Daněk Sedláček

Název: Zátiší s ovocem

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 46 x 68 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Draží se

Končící: 28 dnů 11 hodin 19 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:36:00 )

Id aukce: 962

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Willi Eplinius

Název: V ranním oparu

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 16 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:33:00 )

Id aukce: 961

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Aukce se připravuje

Název:

Popis

Rozměr:

Aktuální cena: 1 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 13 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:30:00 )

Id aukce: 960

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Gustav Macoun

Název: Vysoké nebe

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 64 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Draží se

Končící: 28 dnů 11 hodin 10 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:27:00 )

Id aukce: 959

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Přihodit

Jindřich Štýrský

Název: Žabí muž

Popis

Zinkografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 12 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 7 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:24:00 )

Id aukce: 958

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Jana Havelková

Název: Sýkorky

Popis

Olej / karton
( stav původní )

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 4 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:21:00 )

Id aukce: 957

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Václav Špála

Název: Dívka

Popis

Dřevoryt
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 18 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 28 dnů 11 hodin 1 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:18:00 )

Id aukce: 956

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Vantongerloo

Název: Chlapec

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 75 x 62 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 28 dnů 10 hodin 58 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:15:00 )

Id aukce: 954

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Jan Zrzavý

Název: Zasněná

Popis

Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 13 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 28 dnů 10 hodin 55 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:12:00 )

Id aukce: 953

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

J. Kubelíková

Název: Zátiší s humrem

Popis

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 75 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 28 dnů 10 hodin 52 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:09:00 )

Id aukce: 951

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Autor neurčen

Název: Jižní přístav

Popis

Olej / plátno
( nesignováno, obraz dovezen z Francie, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 28 dnů 10 hodin 49 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:06:00 )

Id aukce: 950

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Autor neurčen

Název: Zátiší s ovocem

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 28 dnů 10 hodin 46 minut 20 vteřin
( 16.10.2019 20:03:00 )

Id aukce: 949

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit