Olej / plátno
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
27 dnů
15 hodin
41 minut
36 vteřin
Id aukce: 6165
Olej / tempera
( signováno vpravo dole, stav slušný )
vzadu autorský štítek
Rozměr: 61 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
27 dnů
15 hodin
39 minut
36 vteřin
Id aukce: 6164
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
27 dnů
15 hodin
37 minut
36 vteřin
Id aukce: 6163
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
27 dnů
15 hodin
35 minut
36 vteřin
Id aukce: 6154
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
27 dnů
15 hodin
33 minut
36 vteřin
Id aukce: 6152
Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
27 dnů
15 hodin
33 minut
36 vteřin
Id aukce: 6134
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
27 dnů
15 hodin
31 minut
36 vteřin
Id aukce: 6123
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
27 dnů
15 hodin
29 minut
36 vteřin
Id aukce: 6120
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
27 dnů
15 hodin
27 minut
36 vteřin
Id aukce: 6139
Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
27 dnů
15 hodin
23 minut
36 vteřin
Id aukce: 6162
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
27 dnů
15 hodin
21 minut
36 vteřin
Id aukce: 6161
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
27 dnů
15 hodin
19 minut
36 vteřin
Id aukce: 6149
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
27 dnů
15 hodin
17 minut
36 vteřin
Id aukce: 6145
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
27 dnů
15 hodin
15 minut
36 vteřin
Id aukce: 6160
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
27 dnů
15 hodin
13 minut
36 vteřin
Id aukce: 6159
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
27 dnů
15 hodin
9 minut
36 vteřin
Id aukce: 6157
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
27 dnů
15 hodin
7 minut
36 vteřin
Id aukce: 6129
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
27 dnů
15 hodin
5 minut
36 vteřin
Id aukce: 6119
Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
27 dnů
15 hodin
3 minut
36 vteřin
Id aukce: 6132
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
27 dnů
15 hodin
1 minut
36 vteřin
Id aukce: 6137