Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 36 cm
- získáno přímo od autora
Rozměr: výška: 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
10 minut
10 vteřin
Id aukce: 6124
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
4 hodin
8 minut
10 vteřin
Id aukce: 6121
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
6 minut
10 vteřin
Id aukce: 6138
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
4 hodin
4 minut
10 vteřin
Id aukce: 6147
Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )
Rozměr: 31 x 22 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
4 hodin
2 minut
10 vteřin
Id aukce: 6133
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
0 minut
10 vteřin
Id aukce: 6130
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
3 hodin
58 minut
10 vteřin
Id aukce: 6127
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
3 hodin
56 minut
10 vteřin
Id aukce: 6122
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
3 hodin
54 minut
10 vteřin
Id aukce: 6118
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
16 dnů
3 hodin
52 minut
10 vteřin
Id aukce: 6125
Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 22,5 cm
Rozměr: výška: 22,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
3 hodin
50 minut
10 vteřin
Id aukce: 6173
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
16 dnů
3 hodin
48 minut
10 vteřin
Id aukce: 6136
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
3 hodin
46 minut
10 vteřin
Id aukce: 6141
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
3 hodin
44 minut
10 vteřin
Id aukce: 6143
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
16 dnů
3 hodin
42 minut
10 vteřin
Id aukce: 6146
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
3 hodin
40 minut
10 vteřin
Id aukce: 6150
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
3 hodin
38 minut
10 vteřin
Id aukce: 6171
Reprodukce dobové fotografie
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
3 hodin
36 minut
10 vteřin
Id aukce: 6135