Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
21 hodin
35 minut
2 vteřin
Id aukce: 6140
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
29 dnů
21 hodin
33 minut
2 vteřin
Id aukce: 6158
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
29 dnů
21 hodin
29 minut
2 vteřin
Id aukce: 6156
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
29 dnů
21 hodin
27 minut
2 vteřin
Id aukce: 6155
Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
29 dnů
21 hodin
25 minut
2 vteřin
Id aukce: 6153
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
29 dnů
21 hodin
23 minut
2 vteřin
Id aukce: 6151
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
29 dnů
21 hodin
21 minut
2 vteřin
Id aukce: 6142
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
29 dnů
21 hodin
19 minut
2 vteřin
Id aukce: 6148
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
21 hodin
17 minut
2 vteřin
Id aukce: 6144
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
29 dnů
21 hodin
15 minut
2 vteřin
Id aukce: 6128
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
21 hodin
11 minut
2 vteřin
Id aukce: 6131
Kvaš / lepenka
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
29 dnů
21 hodin
9 minut
2 vteřin
Id aukce: 6126
Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 36 cm
- získáno přímo od autora
Rozměr: výška: 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
21 hodin
7 minut
2 vteřin
Id aukce: 6124
Olej / sololit
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
29 dnů
21 hodin
5 minut
2 vteřin
Id aukce: 6121
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
21 hodin
3 minut
2 vteřin
Id aukce: 6138
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
29 dnů
21 hodin
1 minut
2 vteřin
Id aukce: 6147
Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )
Rozměr: 31 x 22 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
29 dnů
20 hodin
59 minut
2 vteřin
Id aukce: 6133
Litografie
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
20 hodin
57 minut
2 vteřin
Id aukce: 6130
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
29 dnů
20 hodin
55 minut
2 vteřin
Id aukce: 6127
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
29 dnů
20 hodin
53 minut
2 vteřin
Id aukce: 6122