Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
4 dnů
15 hodin
33 minut
34 vteřin
( 02.05.2024 20:00:00 )
Id aukce: 6113