čas serveru: 11:10:45

Výsledky hledání

Vladimír Komárek

Název: Terasa v Zákupech

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3394

Vladimír Komárek

Název: Zátiší s paravanem

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 14,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 7234

Vladimír Komárek

Název: Stromy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav slušný )

Rozměr: 80 x 120 cm

Aktuální cena: 98 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6740

Příhozy: 99

Vladimír Komárek

Název: Ptáci a židle

Olej / plátno
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2914

Příhozy: 103

Vladimír Komárek

Název: Pět stromů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 135 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3949

Příhozy: 128

Vladimír Komárek

Název: PF 1976

Litografie

Rozměr: 14 x 10 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1665

Vladimír Komárek

Název: Dvě židle a ptáci

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 95, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
- konzultováno s malířem Mgr. Janem Rapinem Phd.,MBA

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 81 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 7055

Příhozy: 82

Vladimír Komárek

Název: Váza

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1990, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 87 x 62 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4503

Příhozy: 59

Vladimír Komárek

Název: Čtyři vázy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4551

Příhozy: 85

Vladimír Komárek

Název: Zátiší s konvicí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 57 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4828

Příhozy: 72

Vladimír Komárek

Název: Dívka a strom

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1975, stav slušný )

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 1759

Příhozy: 105

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Končící: 0 dnů 11 hodin 19 minut 13 vteřin
( 21.01.2026 22:30:00 )

Id aukce: 7394

Vladimír Kopecký

Název: Bodlák

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 65 x 35 cm
Vladimír Kopecký
(2. listopadu 1928 Pardubice – 2. března 2016, Praha)
byl český akademický malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor.
žák Ladislava Veleho (Pardubice), Cyrila Boudy (Pedagogická fakulta UK, Praha), Bohdana Laciny (Brno, Vyšší škola uměleckých řemesel) a prof. Antonína Strnadela (Praha, UMPRUM).
Své dílo věnoval náročnému rytectví do dřeva, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.

Rozměr: 65 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6221

Vladimír Kopecký

Název: Bodlák

Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 64 x 32 cm
Vladimír Kopecký

Rozměr: 64 x 32 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6222

Vladimír Pleiner

Název: Kravský povoz

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 91 x 56 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5967

Vladimír Ralenovský

Název: O žních

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1541

Vladimír Suchánek

Název: Levitace

Litografie
( signováno dole uprostřed, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 10 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2875

Vladimír Suchánek

Název: Holubí křídla

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav původní )

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2876

Vladimír Suchánek

Název: Tvář

Litografie
číslováno 79 ze 100
rozměr ve výřezu: 8 x 4,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 8 x 4,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5489

Vladimír Suchánek

Název: Leda s labutí

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 40 x 32 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4588