Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )
Rozměr: 28 x 36 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 3394
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 7234
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav slušný )
Rozměr: 80 x 120 cm
Aktuální cena: 98 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6740
Příhozy: 99
Olej / plátno
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2914
Příhozy: 103
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3949
Příhozy: 128
Litografie
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1665
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 95, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
- konzultováno s malířem Mgr. Janem Rapinem Phd.,MBA
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 81 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 7055
Příhozy: 82
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1990, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 87 x 62 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4503
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4551
Příhozy: 85
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 57 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4828
Příhozy: 72
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1975, stav slušný )
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 99 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 1759
Příhozy: 105
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
0 dnů
11 hodin
19 minut
13 vteřin
( 21.01.2026 22:30:00 )
Id aukce: 7394
Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 65 x 35 cm
Vladimír Kopecký
(2. listopadu 1928 Pardubice – 2. března 2016, Praha)
byl český akademický malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor.
žák Ladislava Veleho (Pardubice), Cyrila Boudy (Pedagogická fakulta UK, Praha), Bohdana Laciny (Brno, Vyšší škola uměleckých řemesel) a prof. Antonína Strnadela (Praha, UMPRUM).
Své dílo věnoval náročnému rytectví do dřeva, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.
Rozměr: 65 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6221
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 64 x 32 cm
Vladimír Kopecký
Rozměr: 64 x 32 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6222
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 91 x 56 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5967
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1541
Litografie
( signováno dole uprostřed, volný list, stav perfektní )
Rozměr: 12 x 10 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2875
Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav původní )
Rozměr: 16,5 x 11 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2876
Litografie
číslováno 79 ze 100
rozměr ve výřezu: 8 x 4,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 8 x 4,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5489
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )
Rozměr: 40 x 32 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4588