čas serveru: 07:53:56

Výsledky hledání

Název: Pošmurný den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 52 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4241

Název: Námluvy

Malba na kachly
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 15 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4497

Název: Břízy nad vodou

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- pravděpodobně zahraniční autor

Rozměr: 44 x 55 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7057

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 42 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7313

Název: Vysoké nebe

Olej / karton

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4242

Název: Koupel

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 56 x 40 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6034

Název: Cesta v podhůří

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 43 x 58 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7314

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1683

Název: Jezero

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3219

Název: Snímání z kříže

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 90 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1684

Název: Řečiště

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1901, stav původní )

Rozměr: 23 x 42 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2196

Název: Přístav v Kodani

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6804

Název: Bulvár

Olej / lepenka

Rozměr: 62 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3477

Název: Trosky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3989

Název: Chaloupka

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 42 x 61 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4245

Název: Na samotě

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5525

Název: Roubenka

Olej / sololit

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3222

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4246

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 43 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4758

Název: Abstraktní kompozice I.

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6806