čas serveru: 06:07:01

Výsledky hledání

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6709

Jaroslav Veris-Zamazal

Název: Akt pařížanky

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 43 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6679

Homoláň

Název: Zátiší s květinami

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6708

František Xaver Diblík

Název: Branka

Olej / dřevěná deska

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6674

Příhozy: 51

Forman

Název: Kostel v podhůří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 79, stav slušný )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6698

Alois Janeček - Pardubský

Název: Jaderské pobřeží

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 40 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6673

Název: Figura

Dřevo
( kmen Senufo, Pobřeží slonoviny )

Rozměr: výška 80 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6728

Arnošt Paderlík

Název: Zátiší s třešněmi

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 82, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 63 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6681

Příhozy: 59

M. Černý

Název: Horské jezero

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 57 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6694

Robert Jiran

Název: Dvě nahé dívky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6730

Název: Zámecký park

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 69 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6707

Název: V podhůří

Olej / plátno

Rozměr: 69 x 99 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6706

J. Lhoták

Název: Podhradí

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6705

R. Tichý

Název: U mlátičky

Olej / plátno

Rozměr: 56 x 66 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6704

F. Mašín

Název: Na kraji lesa

Olej / sololit

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6703

Název: Figura

Dřevo
( kmen Lobi, Burkina Faso )

Rozměr: výška 61 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6716

J. Veselý

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6702

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6701

Otta Vojtěch

Název: Krajina v Hošťálkové

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6699

Novotný

Název: Horský masiv

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 73, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6697