Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
- přiložen certifikát - certifikát k dispozici
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
0 dnů
15 hodin
48 minut
23 vteřin
Id aukce: 7374
Olej / lepenka
- ranná akademická malba kolem 1902-3
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 30 cm
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 22 x 30 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
0 dnů
15 hodin
46 minut
23 vteřin
Id aukce: 7328
Olej / překližka
( signováno na zadní straně, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 12 x 17 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
0 dnů
15 hodin
44 minut
23 vteřin
Id aukce: 7376
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 31 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
42 minut
23 vteřin
Id aukce: 7321
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
15 hodin
40 minut
23 vteřin
Id aukce: 7349
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
0 dnů
15 hodin
38 minut
23 vteřin
Id aukce: 7302
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
36 minut
23 vteřin
Id aukce: 7319
Olej / sololit
Rozměr: 30 x 85 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
34 minut
23 vteřin
Id aukce: 7318
Olej / lepenka
- kolem roku 1920
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
0 dnů
15 hodin
32 minut
23 vteřin
Id aukce: 7329
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
30 minut
23 vteřin
Id aukce: 7317
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
28 minut
23 vteřin
Id aukce: 7316
Olej / plátno
- kolem roku 1920
( signováno monogramem B ( signatura pod rámem ), stav původní )
Hugo Boettinger
(30. dubna 1880, Plzeň – 9. prosince 1934, Praha)
- český malíř, grafik, karikaturista, loutkář a ilustrátor
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
0 dnů
15 hodin
26 minut
23 vteřin
Id aukce: 7332
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
15 hodin
24 minut
23 vteřin
Id aukce: 7342
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
22 minut
23 vteřin
Id aukce: 7314
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
0 dnů
15 hodin
20 minut
23 vteřin
Id aukce: 7369
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
18 minut
23 vteřin
Id aukce: 7315
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
16 minut
23 vteřin
Id aukce: 7313
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský certifikát
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 90 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
15 hodin
14 minut
23 vteřin
Id aukce: 7419
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
0 dnů
15 hodin
12 minut
23 vteřin
Id aukce: 7305
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
15 hodin
10 minut
23 vteřin
Id aukce: 7353