Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3094
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3095
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 13 x 18 cm
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 2084
Kresba / papír / plátno
na zadní straně dobové razítko
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 27 cm
Aktuální cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5691
( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 3,5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )
Rozměr: 5 x 3,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 4928
rozměr ve výřezu: 5 x 5 cm
Rozměr: 5 x 5 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 4929
Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1091
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1095
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1099
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1103
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1107
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1111
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1115
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1119
Tužka / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1955, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
studie k zlatotisku " Betlém "
pravost potvrzena Mgr. M. Zeminou
rodinná pozůstalost: neteř Božena Zrzavá
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5730
Příhozy: 61
Litografie / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
Malíř a ilustrátor, studoval u E. Dítěte na UPŠ v Praze. Od r. 1910 vystavoval se skupinou Sursum, v roce 1917 členem Tvrdošíjných. Jeho kresby doprovázely i literární díla ( Mácha, Erben, Zeyer ad. )
Rozměr: 61 x 45,5 cm
Aktuální cena: 17 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2662
Kresba / tužka / pastel
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5992
Příhozy: 63
Heliogravura
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1147
Dřevoryt
Rozměr: 15,5 x 8 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 137
Barevná litografie
( signováno dole, datováno 1965, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 13,5 x 16,5 cm
Rozměr: 13,5 x 16,5 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3485
Příhozy: 69