Fotografie / Model print
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 30,5 x 40 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Id aukce: 2972
Originální kolorovaná fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
limitovaná edice #838
Rozměr: 40,7 x 30,1 cm
Aktuální cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5560
( nesignováno, stav slušný )
limitovaná edice 2/10
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 23 000 Kč
Id aukce: 5330
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 3291
Akvarel / karton
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
rozměr ve výřezu: 58 x 42 cm
Rozměr: 58 x 42 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2954
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6012
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1242
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6060
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 57 cm
Aktuální cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5688
Příhozy: 75
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě zdobený rám, stav perfektní včetně rámu )
přípis autora na zadní straně
Rozměr: 45 x 54 cm
Aktuální cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 1851
Příhozy: 108
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6272
Příhozy: 57
Olej / plátno
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 40 x 46 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 3995
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko, včetně přípisu autora
Rozměr: 46 x 49 cm
Aktuální cena: 165 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3781
Příhozy: 109
Reprodukce
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 57 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4310
Olej / překližka
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 105 800 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5621
Příhozy: 78
Lav. kresba
( signováno vlevo dole, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 60 x 34 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 388
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6297
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 22 x 45 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4011
Olejová tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2484
Bronzová slitina / mramor
( nesignováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 42 cm
Rozměr: výška: 42 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6533