Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 25, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 72 x 102 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 5085
Příhozy: 111
Olej / plátno / karton
( signováno vpravo dole, datováno 60, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 3226
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Jan Vlček
Narozen 13. 5. 1940 ve Slavíkovicích na Domažlicku.
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5637
Olej / plátno
Jan Vlček
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996
Rozměr: 70 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5640
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 81, stav původní )
Rozměr: 52 x 72 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1872
Uhel / lepenka
rozměr ve výřezu: 43 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 43 x 29 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6211
Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3087
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3088
Heliogravura
Rozměr: 14 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3089
Heliogravura
rozměr ve výřezu 15 x 10 cm
Rozměr: 15 x 10 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3090
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3091
Heliogravura
rozměr ve výřezu 15 x 10 cm
Rozměr: 15 x 10 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3092
Heliogravura
rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm
Rozměr: 14,5 x 10 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3093
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3094
Heliogravura
Rozměr: 14,5 x 9,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3095
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 13 x 18 cm
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 2084
Kresba / papír / plátno
na zadní straně dobové razítko
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 27 cm
Aktuální cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5691
( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 5 x 3,5 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )
Rozměr: 5 x 3,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 4928
rozměr ve výřezu: 5 x 5 cm
Rozměr: 5 x 5 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 4929
Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1091