Olej / plátno
( signováno vlevo, stav slušný )
Rozměr: 52 x 36,5 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4332
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 38 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6213
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 78 x 56 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5919
Olej / karton
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 649
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav původní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 673
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5719
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5551
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3712
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1159
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1161
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3988
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1987, stav slušný )
Rozměr: 45 x 100 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4694
Olej / sololit
Rozměr: 42 x 84 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4450
Olej / lepenka
- rozměr ve výřezu: 25 x 17 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 17 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6479
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 70 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6166
Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 80 x 105 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2603
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, na zadní straně ověřovací list, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5482
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3326
Akvatinta
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3084
Akvatinta
rozměr ve výřezu: 36 x 32 cm
Rozměr: 36 x 32 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5236