čas serveru: 10:28:17

Jaro Procházka

Název: Mariánský sloup

Olej / plátno
( signováno vlevo, stav slušný )

Rozměr: 52 x 36,5 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4332

Jaro Svoboda

Název: Pohled ke statku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6213

Jaro Veselý

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 78 x 56 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5919

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Duby v krajině

Olej / karton

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 649

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav původní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 673

Jaromír Kaplan

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5719

Jaromír Kaplan

Název: Snopy

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5551

Jaromír Kunc

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3712

Jaromír Kunc

Název: Konec léta

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1159

Jaromír Kunc

Název: Jarní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1161

Jaromír Kunc

Název: Vrby

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3988

Jaromír Martiník

Název: Horní Těšice nad Bečvou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1987, stav slušný )

Rozměr: 45 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4694

Jaromír Martiník

Název: Slezská krajina

Olej / sololit

Rozměr: 42 x 84 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4450

Jaromír Podolský

Název: Slunečnice

Olej / lepenka
- rozměr ve výřezu: 25 x 17 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 17 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6479

Jaromír Schoř

Název: Na barikádě

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 70 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6166

Jaromír Schoř

Název: Z bojů o Duklu

Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 80 x 105 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2603

Jaromír Seidl

Název: Lávka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, na zadní straně ověřovací list, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5482

Jaromír Seidl

Název: Slavičí tůň

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3326

Jaromír Stretti-Zamponi

Název: Novotného lávka

Akvatinta

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3084

Jaromír Stretti-Zamponi

Název: Trh na Staroměstském náměstí

Akvatinta
rozměr ve výřezu: 36 x 32 cm

Rozměr: 36 x 32 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5236