čas serveru: 10:19:39

Jaromír Trojan

Název: Krajina vysočiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Trojan Jaromír (1922-2002) Malíř, uveden v publikaci Malíři Vysočiny II (Dodatek k malému lexikonu z roku 1993), vydání Galerie Vysočina 2000. Jako ředitel Městského muzea v Hlinsku (1975 - 1982) se zasloužil o vybudování Pamětní síně hlineckého rodáka sochaře Karla Lidického. Stálá expozice plastik Lidického spolu s tvorbou malířů Hlinecka.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4807

Jaroslav Drahovzal

Název: Bystřina

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 801

Jaroslav Duha

Název: Na francouzském pobřeží

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6157

Jaroslav Erban

Název: Zátiší s konvicí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5179

Jaroslav Erban

Název: Podzim na Vysočině

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 31 x 47 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6233

Jaroslav Fousek

Název: Studánka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4223

Jaroslav Grus

Název: Zima

Olej / lepenka

Rozměr: 64 x 87 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5653

Příhozy: 54

Jaroslav Grus

Název: Kubizující kytice

Pastel

Rozměr: 54 x 35,5 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2070

Jaroslav Grus

Název: Krajina v zimě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 99 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2839

Příhozy: 55

Jaroslav Grus

Název: Ženské postavy

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 45 x 29 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 45 x 29 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6425

Jaroslav Grus

Název: Střechy

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 55 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4669

Jaroslav Grus

Název: Zima

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu : 20 x 28 cm

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3930

Jaroslav Grus

Název: Zatáčka

Olej / lepenka

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2160

Jaroslav Grus

Název: Můstek - okolí Ledeč

rozměr ve výřezu: 40 x 60 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5272

Jaroslav Grus

Název: Silnice

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 6073

Jaroslav Grus

Název: Silnice

Olej / lepenka

Rozměr: 55 x 78 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5075

Jaroslav Grus

Název: Říčka

( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1492

Jaroslav Grus

Název: Loďka u břehu

( signováno vpravo dole, datováno 1955, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 59 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 733

Jaroslav Grus

Název: Zákruta

Kombinovaná technika / lepenka

Rozměr: 47 x 61 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1258

Jaroslav Háša

Název: Peklo u Náchoda na Olešance

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
vystaveno v krajském středisku Praha IV

Rozměr: 19,5 x 25,5 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2726