čas serveru: 12:30:27

Jaroslav Hněvkovský

Název: Indická Venuše ( Měsíčná noc na pobřeží Travancore )

Olej / plátno
Rentoilováno

Rozměr: 69 x 90 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5244

Jaroslav Holeček

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4371

Jaroslav Holeček

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3619

Jaroslav Holeček

Název: Chalupy v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3959

Jaroslav Holeček

Název: Podzim na Karlově mostě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 1930, stav původní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2936

Jaroslav Holeček

Název: Před chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4986

Jaroslav Holeček

Název: Roubenka

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4735

Jaroslav Holeček

Název: Listí padá

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3529

Jaroslav Holeček

Název: Vesnička

Olej / lepenka

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3553

Jaroslav Holeček

Název: Ledečsko

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3555

Jaroslav Jan Králík

Název: Kompozice

Barevná litografie / autorský tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1964, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 77 x 58 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 77 x 58 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6427

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Ptáci

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Id aukce: 6406

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: "Bez názvu"

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6171

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Mimikry

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav slušný )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6172

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Tygr

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5955

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Rapsodie v modrém

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5956

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Kyvadlo času

Akryl / plátno
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Id aukce: 6270

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Plachetnice

Akryl / plátno
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Id aukce: 6271

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Indiánský les

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6064

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Elvis

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2022, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6065