Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 8 x 17 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4305
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3981
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2981
Mědirytina
( nesignováno, datováno 1877, stav perfektní )
Rozměr: 37 x 27 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3941
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, přípis na zadní straně, datováno 31, stav původní )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4982
Akvarel
Rozměr: 56 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5188
Linoryt
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 097
Olej / plátno
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6158
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav slušný )
Rozměr: 16 x 19,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3332
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3638
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5571
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 51 x 66 cm
Aktuální cena: 49 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3784
Účastníci: 16
Příhozy: 75
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 51 x 71 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3533
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3289
Olej / plátno
( signováno vlevo, stav slušný )
Rozměr: 52 x 36,5 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4332
Olej / plátno
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 38 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6213
Olej / lepenka
Rozměr: 78 x 56 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5919
Olej / karton
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 649
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav původní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 673
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5719