Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )
Rozměr: 30 x 44 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3214
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 31 x 39 cm
Rozměr: 31 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3929
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 31 x 39 cm
Rozměr: 31 x 39 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3931
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 46 x 61 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3878
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5297
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5299
Tužka / pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 22 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5732
Kresba / Tuš
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 19 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 19 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5789
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 60 x 46 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5103
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 42, stav slušný )
Rozměr: 52 x 49 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4380
Vyřezávaný reliéf
dílo přímo od autora
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 1038
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1834
Akryl / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 2019, přípis na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4907
Vyřezávaný reliéf
( stav perfektní )
2019
dílo přímo od autora
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 825
Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora
Rozměr: 68,5 x 68,5 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3396
Příhozy: 58
Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora
Rozměr: 88 x 68 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3416
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav slušný )
dílo přímo od autora
Rozměr: 89 x 63 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2177
Vyřezávaný reliéf
Rozměr: 85 x 66,5 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1425
Vyřezávaný reliéf / Akryl
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2969
Vyřezávaný reliéf
dílo přímo od autora
Rozměr: 59 x 89 cm
Aktuální cena: 9 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1179