čas serveru: 12:25:35

Jaroslav Jiroutka

Název: Starobylý kostelík u Chrudimi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3214

Jaroslav Kaiser

Název: Jadran

( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 31 x 39 cm

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3929

Jaroslav Kaiser

Název: Jadran II.

( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 31 x 39 cm

Rozměr: 31 x 39 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3931

Jaroslav Kotas

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3878

Jaroslav Kozelka

Název: Potok

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5297

Jaroslav Kozelka

Název: Potok I.

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5299

Jaroslav Král

Název: Zátiší s nožem a ovocem

Tužka / pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 22 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5732

Jaroslav Král

Název: Ilustrace I.

Kresba / Tuš
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 19 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 19 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5789

Jaroslav Král

Název: Česání ovoce

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 60 x 46 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5103

Jaroslav Malinský

Název: Zátiší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 42, stav slušný )

Rozměr: 52 x 49 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4380

Jaroslav Mandl

Název: Čtverec II.

Vyřezávaný reliéf
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1038

Jaroslav Mandl

Název: Turbína 1

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1834

Jaroslav Mandl

Název: Červené údolí

Akryl / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 2019, přípis na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4907

Jaroslav Mandl

Název: Koule I.

Vyřezávaný reliéf
( stav perfektní )
2019
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 825

Jaroslav Mandl

Název: Funnel I.

Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora

Rozměr: 68,5 x 68,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3396

Příhozy: 58

Jaroslav Mandl

Název: Zebra

Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora

Rozměr: 88 x 68 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3416

Jaroslav Mandl

Název: Geometrická kompozice

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav slušný )
dílo přímo od autora

Rozměr: 89 x 63 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2177

Jaroslav Mandl

Název: Třetí dimenze

Vyřezávaný reliéf

Rozměr: 85 x 66,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1425

Jaroslav Mandl

Název: New York

Vyřezávaný reliéf / Akryl

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2969

Jaroslav Mandl

Název: Dimenze I.

Vyřezávaný reliéf
dílo přímo od autora

Rozměr: 59 x 89 cm

Aktuální cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1179