Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )
Rozměr: 40 x 35 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4223
Olej / lepenka
Rozměr: 64 x 87 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5653
Příhozy: 54
Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 54 x 35,5 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2070
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 66 x 99 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2839
Příhozy: 55
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 45 x 29 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 45 x 29 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6425
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 42 x 55 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4669
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu : 20 x 28 cm
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3930
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2160
rozměr ve výřezu: 40 x 60 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5272
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 6073
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 55 x 78 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5075
( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav slušný )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1492
( signováno vpravo dole, datováno 1955, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 59 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 733
Kombinovaná technika / lepenka
Rozměr: 47 x 61 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1258
Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
vystaveno v krajském středisku Praha IV
Rozměr: 19,5 x 25,5 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2726
Olej / plátno
Rentoilováno
Rozměr: 69 x 90 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 5244
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4371
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3619
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3959
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 1930, stav původní )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2936