Olej / dřevo
( signováno monogramem vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 10 x 14,5 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1140
Olej / plátno / na dřevěné desce
( signováno monogramem vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 18 x 20 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6292
Barevný inkoustový tisk / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5521
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Id aukce: 5589
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1942, stav původní )
Rozměr: 75 x 65 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4463
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav původní )
Rozměr: 74 x 80 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 122
Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška : 49 cm včetně podstavce, pozdější odlitek, stav perfektní )
Armand Godard
coby renomovaný sochař působící ve 20. letech minulého století v Paříži, je zahrnován mezi přední představitele stylu art deco
Rozměr: výška : 49 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3187
Olej / překližka
( monogramováno a datováno vlevo dole 1953, stav původní )
Rozměr: 17 x 23 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1804
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6014
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 94, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 62 x 84 cm
Aktuální cena: 97 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 5616
Příhozy: 100
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 52 x 63 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 748
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2132
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, původní stav )
Rozměr: 60 x 68 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1278
Sádra / nikl
( nesignováno, stav slušný )
podstavec: nikl
hlava: sádra
nastavitelná výška stojanu: min. 82 cm - max. 140 cm
Rozměr: výška min. 82 cm, max. 140 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5894
Porcelán
( značeno Royal DUX, stav perfektní )
Rozměr: výška: 35 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1847
Olej / dřevěná deska
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 23,5 x 34 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5451
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5545
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 30, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6091
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Žák speciálky prof. K. Truppeho, profesora mnichovské akademie výtvarných umění. Pobýval v malířské škole u Aloise Kalvody.
Studijní cesty po Německu a Balkáně.
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1983
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3833