čas serveru: 16:25:07

Jaroslav Veris

Název: Orfeus

( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 67 x 45 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4435

Jaroslav Veris

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 433

Jaroslav Veris

Název: Tanečnice

Pastel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 68 x 47 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4792

Jaroslav Veris

Název: Podzimní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 75 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2004

Jaroslav Veris

Název: Podvečerní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3540

Jaroslav Veris

Název: Nahá

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 109 x 53 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2796

Jaroslav Veris (Zamazal)

Název: Žena v šatech

Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )
přípis na zadní straně

Rozměr: 100 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6444

Jaroslav Veris-Zamazal

Název: Akt pařížanky

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 43 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4205

Jaroslav Votruba

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2050

Jaroslav Zdrubecký

Název: Ve žních

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4270

Jean-Michel Basquiat

Název: Aopkhes

výtisk č. 29/100

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2787

Jeanne Langlois-Bellot

Název: Přístav

Olej / sololit

Rozměr: 54 x 65 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 675

Jech

Název: Podzimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1957, stav původní )

Rozměr: 39 x 56 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3919

Jegorov

Název: Stříbrná zima

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 39 x 58 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3120

Jelínek

Název: Nová Paka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5484

Jenö Karpáthy

Název: Květy nad tůní

Olej / plátno
původ Maďarsko
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 61 x 81 cm

Aktuální cena: 58 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 1463

Příhozy: 67

Jindra Husáriková

Název: Zelený sen

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4854

Jindra Nazarská

Název: Bříza

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 39 x 32 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5056

Jindra Nazarská

Název: Zimní potok

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5057

Jindra Nazarská

Název: Rybník

Olej / sololit
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5058