Olej / plátno
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 91 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6084
Příhozy: 97
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26,5 x 19 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4046
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav původní )
Rozměr: 71 x 81 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3113
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2872
Příhozy: 61
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav původní )
Rozměr: 47 x 68 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3678
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 29 x 32 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1138
Pastel
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, vyřezávaný rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Jaroslav Šimůnek
narodil se 14.2.1872 v Praze
zemřel 23.12.1939 v Kouřimi
maloval převážně pražská zákoutí a snažil se vystihnout zvláštní krásy Prahy
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6567
Olej / sololit
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6574
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav perfektní )
Rozměr: 57 x 42 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1546
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1982, stav slušný )
Rozměr: 57 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4513
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4515
Kombinovaná technika / papír
rozměr ve výřezu: 55 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 41 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6288
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, nová adjustace, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 40 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1952
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1937, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 21 x 16 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2225
Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 42, nově adjustováno, stav perfektní )
dílo získáno z autorovy pozůstalosti
Rozměr: 63 x 48 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3146
Pastel
Rozměr: 62,5 x 48 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3147
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1579
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4916
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6238
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4493