čas serveru: 18:31:18

Jiří Bouda

Název: Velkej Bejček

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 09, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
číslováno 15/170
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5763

Jiří Chadima

Název: Švermův most

Tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1976, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek z Galerie Dílo

Rozměr: 17 x 43 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5020

Jiří Chadima

Název: Mlžné ráno

Litografie
(signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 13,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1706

Jiří Eisler

Název: Žena s Měsícem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4295

Jiří Eisler

Název: Poříčí u Želiva

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5347

Jiří Heřman

Název: Zátiší se zeleninou

Olej / lepenka

Rozměr: 53 x 78 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4962

Jiří Hypš

Název: Krajina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6225

Jiří John

Název: Zelená krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 69 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5023

Jiří Kaiser

Název: Jihočeská krajina I.

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav původní )
rozměr ve výřezu: 25 x 32 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 32 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6215

Jiří Kaiser

Název: Jihočeská krajina II.

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav slušný )

Rozměr: 26 x 25 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5831

Jiří Karmazín

Název: Osel s povozem

Kombinovaná technika / papír
( signováno dole uprostřed, datováno 1999, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 39 x 59 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5871

Příhozy: 60

Jiří Karmazín

Název: Obchodníci

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1994, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5883

Příhozy: 63

Jiří Kars ( Georges Karpeles )

Název: Na periferii

( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
rozměr ve výřezu: 31 x 41 cm
rámováno pod sklem
konzultováno Zd. Preclík
razítko Museum Düsseldorf

Rozměr: 31 x 41 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5790

Jiří Kojina

Název: Pohled na Trosky

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4617

Jiří Korvin

Ofsetový tisk
číslováno 1/20

Rozměr: 57 x 44 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5004

Jiří Mádlo

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav původní )

Rozměr: 43 x 32,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3213

Jiří Mádlo

Název: Karlův most

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )

Rozměr: 23 x 37 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 469

Jiří Mandel ml.

Název: Zákoutí u Karlova mostu

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 38 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3172

Jiří Mandel ml.

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 100 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2258

Název: MALLEUS MALEFICARUM - Kladivo na čarodejnice

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2569