čas serveru: 20:23:56

Název: Divoké sny Salvadora Dalí

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno duben 2022, stav perfektní )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4622

Název: Obr Koloděj se připravuje na boj s čerty

Olej / deska / kombinovaná technika
opatřeno DNA vzorkem
dílo přímo od autora

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3860

Název: Peklo se probouzí ze zimního spánku

( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav perfektní )

Rozměr: 39,5 x 39,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2585

Název: Konec civilizace

( signováno vlevo dole, datováno 2020, dokončeno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 84 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4121

Název: Akt žen I.

Grafika
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 20 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2589

Název: Akt žen II.

Grafika

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2590

Název: Salvador Dalí a jeho sny

Kombinovaná technika / Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno květen 2021, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3115

Název: Překvapení na 46. rovnoběžce

Kombinovaná technika / deska
( signováno vpravo dole, datováno únor 2018, stav slušný )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3117

Název: Moji přátelé ze záhrobí

Kombinovaná technika / deska
( signováno vlevo dole, datováno květen 2017, stav slušný )

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3118

Název: První milenka Salvadora Dalí

( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6453

Název: Kráska z Malagy

( signováno vlevo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6454

Název: Vzpomínky na budoucnost

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5947

Název: Pirátský zastupitel hledá ministerstvo

( signováno vpravo dole, datováno listopad 2021, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 122 x 97 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3644

Název: Žena z příštího století

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 24, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5948

Název: Orgasmus

opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4933

Název: Jeho veličenstvo kníže Covid přichází

opatřeno DNA

Rozměr: 95 x 120 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3912

Název: Albert Einstein se svojí rovnicí

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5457

Název: Portrét Banksyho

Kombinovaná technika / plátno

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2650

Název: Cortéz ničí Aztéckou říši

( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
opatřeno DNA vzorkem
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2927

Název: Nostalgická příšera

( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav slušný )
opatřeno otiskem prstu
přípis autora na zadní straně

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2928