čas serveru: 20:24:38

Název: Dantovo peklo na Zemi

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, opatřeno vzorkem DNA, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2163

Název: Ďáblův kříž

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2165

Název: Wolfgang Amadeus Mozart komponuje devátou

( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2695

Název: Akt II.

Litografie
číslováno 2/10

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5005

Název: Akt I.

Litografie
číslováno 3/10

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5006

Název: Co má v hlavě Vasco de Gama

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, na zadní straně přípis autora, stav původní )
zvlněné plátno, nelze vypnout
opatřeno DNA

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2705

Název: Stárnoucí Dalí vzpomíná

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5009

Název: Nové nečekané objevy v Egyptě

( signováno vpravo dole, datováno 2012, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4761

Název: Bitva u Bachmutu

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5276

Název: Divoké sny císaře Rudolfa II.

( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav slušný )
- opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3997

Název: Kráska z Cartageny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6310

Název: Neandrtálci našli mobil

Kombinovaná technika / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5562

Název: Bůh nebo ďábel ?

Kombinovaná technika / plátno

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 1982

Název: Divoké sny Augusta Rodina

opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4798

Název: Vláda ČR --> Beata Simplicitas

( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4547

Název: Překvapení na 14 rovnoběžce

( signováno vpravo dole, datováno 2020, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
- opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 39,5 x 39,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4548

Název: Tělo Kristovo

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 6095

Název: Otava u Písku

Olej / lepenka
- autorův poslední obraz krajiny

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6098

Název: Kráska a zvíře

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5843

Název: Jezerní dáma

Kombinovaná technika / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5844