čas serveru: 23:57:04

Název: Salvador Dalí na střeše svého domu

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, opatřeno vzorkem DNA, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5336

Název: Manželé z roku II. / The couple of year II.

Kombinovaná technika / plátno

Rozměr: 82 x 82 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2030

Název: Ivánek Bartošů na ministerstvu

( signováno vlevo dole, datováno duben 2022, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 68 x 56 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4334

Název: Ras-Putin Vládne Moskvě (Rules the Moscow )

( signováno vlevo dole, datováno únor 2022, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 62 x 82 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4335

Název: Akt ženy

Grafika
Autorský tisk
( signováno vpravo dole, z limitované série 10-ti tisků, stav perfektní )

Rozměr: 29,5 x 21 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1776

Název: Kostky jsou vrženy

Olej / plátno / kombinovaná technika
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2801

Název: Albert Einstein

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5618

Jiří Matoušek

Název: Stávka textiláků

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
publikováno v knize Slovník českých a slovenských umělců 1950-2002
VIII. na str. 150, výtvarné centrum Chagall

Rozměr: 53 x 75 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2840

Jiří Mocek

Název: Torzo a světlo

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 16 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3296

Jiří Němec

Název: Pyramida

Olej / plátno
( signováno uprostřed, datováno 91, stav původní )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 2404

Jiří Němec

Název: Planeta

Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav původní )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 2405

Jiří Pálek

Název: Vzpomínka

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře a na zadní straně 11 /2011/, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 5502

Jiří Peca

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav slušný )

Rozměr: 111 x 122 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5895

Jiří Peca

Název: Vltava

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2010, stav slušný )

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6465

Jiří Peca

Název: Praha od Vyšehradu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5715

Jiří Peca

Název: Večer na Petříně

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 94 x 71 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 6253

Jiří Peca

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 90 x 130 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 6255

Jiří Ščerbakov

Název: Letní kytice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 82, stav slušný )

Rozměr: 61 x 55 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5740

Jiří Suchý

Název: Společnost

Kresba tuší
( signováno dole uprostřed, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 28 x 19,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2062

Jiří Šuhájek

Název: Kompozice

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 2000, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 57 cm
- rámováno pod sklem
Jiří Šuhájek

Rozměr: 40 x 57 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6426