Kombinovaná technika / plátno
Rozměr: 82 x 82 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2030
( signováno vlevo dole, datováno duben 2022, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
opatřeno vzorkem DNA
Rozměr: 68 x 56 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4334
( signováno vlevo dole, datováno únor 2022, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
opatřeno vzorkem DNA
Rozměr: 62 x 82 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4335
Grafika
Autorský tisk
( signováno vpravo dole, z limitované série 10-ti tisků, stav perfektní )
Rozměr: 29,5 x 21 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1776
Olej / plátno / kombinovaná technika
opatřeno DNA vzorkem
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2801
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5618
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
publikováno v knize Slovník českých a slovenských umělců 1950-2002
VIII. na str. 150, výtvarné centrum Chagall
Rozměr: 53 x 75 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2840
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1986, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 16 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3296
Olej / plátno
( signováno uprostřed, datováno 91, stav původní )
Rozměr: 85 x 75 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 2404
Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav původní )
Rozměr: 85 x 75 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 2405
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře a na zadní straně 11 /2011/, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5502
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 11, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6590
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav slušný )
Rozměr: 111 x 122 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5895
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2010, stav slušný )
Rozměr: 100 x 120 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6465
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )
Rozměr: 100 x 120 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5715
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav slušný )
Rozměr: 94 x 71 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 6253
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 130 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 6255
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 82, stav slušný )
Rozměr: 61 x 55 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5740
Kresba tuší
( signováno dole uprostřed, datováno 1980, stav slušný )
Rozměr: 28 x 19,5 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2062
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 2000, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 57 cm
- rámováno pod sklem
Jiří Šuhájek
Rozměr: 40 x 57 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6426