čas serveru: 04:34:39

Josef Čapek

Název: Jablíčko

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1451

Josef Čapek

Název: U naší chalupy

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6075

Josef Čapek

Název: Poplach v Kovářské uličce - Kupec Bočan

Kresba / Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
Ilustrace ke knize Poplach v Kovářské uličce
původ prokázán rukopis autora na zadní straně
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 21 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6077

Josef Cerman

Název: Za chalupou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4975

Josef Cerman

Název: Před chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4976

Josef Cerman

Název: Zimní krajina

Kvaš
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 11 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1189

Josef Čoban

Název: Podloubí

( signováno vlevo dole, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 20,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6477

Josef Čoban

Název: Ulice

( signováno vpravo uprostřed, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 20,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6478

Josef Drha

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 53 x 44 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5377

Josef Drha

Název: Zátiší s ovocem

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 18 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4106

Josef Drha

Název: Město Práce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 52, stav původní )
rozměr ve výřezu: 48 x 64 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 48 x 64 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5415

Josef Drha

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5416

Josef Drha

Název: Krajina z Beskyd

Kvaš
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 42,5 x 65 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5425

Josef Drha

Název: Předjaří u Odry

Kvaš
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 65 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5428

Josef Drha

Název: Žena s chlapcem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6466

Josef Drha

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6467

Josef Drha

Název: Ovoce

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6476

Josef Drha

Název: Zima

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5283

Josef Drha

Název: Zátiší s kytarou

Olej / lepenka
oboustranný obraz
na zadní straně "Zátiší s bodláky"

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5284

Josef Drha

Název: Chata

Olej / lepenka

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5285