Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 24 x 33 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6209
Olej / plátno
( signováno vpravo dole A.S., stav perfektní )
přiložen odborný posudek
Augustin Satra
- Mařákův žák, ovlivněn po roce 1900 zřetelně mnichovskou secesí, a to v kompozici formátu, barevnosti i štětcovém přednesu
Rozměr: 34,5 x 49,5 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3320
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 49 x 49 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3744
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2048
Olej / překližka
Rozměr: 44 x 47 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3840
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 63 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4096
Čínský porcelán s prvky satsuma
( neznačeno, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 68 cm, průměr hrdla 19 cm
druhá polovina 20. století
Rozměr: výška 68 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Id aukce: 5120
Orientální keramika
( orientální váza ručně malovaná, stav dobrý )
výška 60 cm, průměr hrdla 16 cm
naspodu značeno
Rozměr: výška 60 cm, hrdlo 16 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5632
Porcelánový reliéf
1880-1890
číslo modelu : 7025
( značeno vlevo dole, na zadní straně značeno V.B., originální rám, poškozeno )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2561
Čínský porcelán
( v tradici dynastie Ming, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 66 cm, průměr hrdla 17 cm
naspodu značeno s datací
Rozměr: výška 66 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Id aukce: 5121
Olej / plátno
Rozměr: 25,5 x 34,5 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1026
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1538
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4354
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6146
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 53 x 39 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2563
Olej / lepenka
Rozměr: 51 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4099
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
původ Francie
Rozměr: 60 x 81 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 4611
Olej / sololit
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3844
Olej / lepenka
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4356
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 49 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2309