Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 28,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3541
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3042
Olej / lepenka
Rozměr: 42 x 57 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3829
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3831
Příhozy: 56
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )
Rozměr: 42 x 60 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2602
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 76, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5322
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 094
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4958
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4959
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 096
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4960
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 098
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 23 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 100
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 102
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 19 x 23 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 104
Rozměr: 24 x 37 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 876
Rozměr: 28 x 33 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 877
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 139
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 19 x 25 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 141
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 144