Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 147
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 149
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1943
Rozměr: 26 x 32 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1945
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1947
( signováno vpravo dole, datováno 1930, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1949
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1438
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1950
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 18 x 27 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1439
Ofsetový tisk
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1440
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1441
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1442
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934-35, dubový rám, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5027
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1444
( signováno vpravo dole, datováno 1931-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 32 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5028
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1445
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5029
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1446
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1447
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1448