Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1449
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 27 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1450
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 27 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1451
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6075
Kresba / Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
Ilustrace ke knize Poplach v Kovářské uličce
původ prokázán rukopis autora na zadní straně
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 21 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6077
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4975
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4976
Kvaš
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 11 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1189
( signováno vlevo dole, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 20,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6477
( signováno vpravo uprostřed, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 20,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6478
Olej / lepenka
Rozměr: 53 x 44 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5377
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 18 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4106
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 52, stav původní )
rozměr ve výřezu: 48 x 64 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 64 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5415
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5416
Kvaš
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 42,5 x 65 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5425
Kvaš
rámováno pod sklem
Rozměr: 46 x 65 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5428
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6466
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6467
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6476
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5283